מציג 1–12 מתוך 19 תוצאות

צמידים לנשים – סגנונות, טרדנים ואיך לבחור את הצמיד המושלם

נשים רבות אוהבות תכשיטים. אחד מסוגי התכשיטים שנשים בישראל הכי אוהבות הוא צמידים. יש שני סוגים עיקריים שאפשר לענוד בהם צמידים:

  1. צמידים לכף הרגל
  2. צמידים ליד

כאשר אנחנו רוצים לבחור צמידים לנשים, חשוב שנתאים באופן אישי את סגנון הצמיד שאנחנו קונים למי שאנחנו קונים אותו. יש הרבה מאוד סגנונות שונים של תכשיט זה. יש צמידים העשויים מחוטים, מחרוזים או מאבנים יוקרתיות (כמו יהלומים למשל) וזהב וכסף. חשוב, שננסה לחשוב, לאיזה מטרה אנחנו קונים את הצמידים ולפי זה נבחר אותם. צמידים שיתאימו לאישה בת ,21 לא יתאימו בהכרח לאישה בשלה יותר בת 55.

צמידים לנשים – כמתנה לחג

צמידים לנשים יכולים להיות מתנה מושלמת לראש השנה או לרגל חגים אחרים. אם אנחנו מחפשים מתנה לחג, שיכולה להיות מרגשת ושימושית מאוד – צמיד זה מה שחיפשנו. כאשר, אנחנו צמיד לרגל החג, אנחנו יכולים לקנות צמיד כסף, צמיד זהב צהוב או תמיד זהב לבן. בצמיד יכולות להיות משובצות אבנים שונות כמו למשל יהלומים, אבני ספיר ואבני אדום. אם אנחנו רוצים צמיד זול וצנוע יותר אנחנו יכולים לשלב בו חרוזי זכוכית.

צמידים לנשים – על הייחוד של צמידים לכף הרגל

אם אנחנו לא רוצים לקנות צמידים לנשים שהם רגילים ופשוטים, אנחנו יכולים לבחור לקנות צמידים שמיועדים לכף הרגל. צמידים לכף הרגל יכולים להיות בעיצוב עדין מאוד ואלגנטי. העיצוב העדין של הצמיד יכול להשתלב עם מראה של חוף ים, מראה יוקרתי או מראה של יציאה לדייט ראשון. אם אנחנו רוצות לשים צמיד על כף הרגל שלנו כדאי לנו ללבוש מכנס קצר או שמלה או חצאית קצרות – בשביל שיראו את הצמיד.

צמידים לנשים – יתרונות של צמידים מחרוזים

צמידים לנשים לא חייבים להיות צמידים יקרים מאוד, מבחינת המחיר שלהם. אם אנחנו רוצים לקנות צמידים אלגנטיים, שכיף לענוד אותם, אבל לא צריך לקנות אותם במאות או אלפי שקלים לאחד, אנחנו יכולים לקנות צמידי חרוזים. יש מגוון רחב מאוד ואינסופי של חרוזים ודגמים שונים של צמידים מחרוזים. צמידי חרוזים יכולים להיות במגוון צבעים מסגול ועד אדום, שחור, כחול או תכלת. את הצמידים האלו כל אישה צעירה תשמח לקבל כמתנת יום הולדת.

הבחירה, לקנות צמיד כמתנה, לחג או ליום הולדת, היא בחירה מנצחת. אם אנחנו רוצים לקנות צמיד מקורי שלאף אחת אחרת אין, אנחנו יכולים לעצב צמיד בסגנון אישי, בעזרת צורפת או מעצבת תכשיטים. עיצוב מותאם של צמיד יסייע לנו לרגש יותר את מי שנביא לה את הצמיד במתנה. כל אישה, תשמח לקבל צמיד במתנה, מנערה צעירה בת 12 ועד אישה בוגרת בת 40 או 60. חשוב שנתאים בין סגנון העיצוב של הצמיד ובין הגיל והטעם של מי שמקבלת אותו.