תכשיטים לאישה

מציג 1–12 מתוך 241 תוצאות

STERN & CO משווקת תכשיטים לאישה באיכות גבוהה ללא פשרות.

בחירת התכשיט האידיאלי לנשים

התכשיט הוא קישוט ויזואלי עבורך – הוא מוסיף ומשדרג כל הופעה ופעמים רבות הוא מבטא את מי שאנחנו. לעיתים, נושא בחירת התכשיט הופך למורכב בשל המגוון הרחב והאופציות הרבות הפרוסות בפנינו. בדיוק בשביל זה הכנו לך כמה טיפים שיעזרו לך לבחור את התכשיט המושלם עבורך

תלכי עם הלב

הכי חשוב, שתאהבי את התכשיט – אם עברת בכמה חנויות ואתרי אינטרנט המציעים תכשיטים לנשים והיה תכשיט שתפס את העין שלך ומשך אותך הכי הרבה, כנראה שזה התכשיט הבא שלך. חשוב לוודא לפני שבוחרים תכשיט שהוא עשוי כסף או זהב אמיתי.

תכשיט זו מתנה מעולה עבור לידת תינוק, יום נישואין, יום הולדת או סתם כי בא לך לפנק את עצמך.

התאמת התכשיט לאופי שלך

כל תכשיט מהווה ביטוי לפנימיות של האישה או לסגנון שלה. לאלו מכן שאוהבות להתבלט ולא חוששות להעז, בעלות האופי היצירתי, ניתן לבחור בתכשיטים גדולים ובלוטים, לצנועות שביניכן מומלץ לבחור בתכשיטים הקלאסיים והעדינים יותר אבל חשוב באמת שהוא יתאים לאופי שלך ולסגנון.

כמה פעמים קרה לכם שקניתם תכשיט נפוץ אבל פשוט לא התחברתם אליו? בסופו של דבר התכשיט הזה, שאמור לקשט אותך, מקשט את המגירה ולכן לא מומלץ ללכת עם הזרם במקרה הזה וללכת בהתאמה לאופי שלך.

התאמת תכשיט לאישה ליום יום שלך

אם בשגרת היום יום שלך, את נוהגת להתלבש בצורה מגונדרת, סביר להניח שתצטרכי לבחור בתכשיטים נוצצים עם נוכחות גבוהה. לעומת זאת, אם ביום יום שלך את לובשת בגדים “רגילים” ופשוטים יחסית (לדוגמה ג’ינס וטי שירט) הבחירה שלך צריכה להיות דווקא תכשיט עדין שמשתלב יפה עם הבגד ולא משהו מגושם ובולט מדי.

התאימי את התכשיט לגוף שלך

לכל אישה גוף שונה מבחינת המבנה הפיסי שלה, חשוב מאוד להתאים את התכשיט לגוף שלך ולממדים שלך. לדוגמה, אם יש לך אצבעות עבות יותר, חשוב לבחור בטבעת מתאימה לגודל, בבחירת שרשרת יש לקחת בחשבון את אורך הצוואר וגם בצמידים צריך לקחת בחשבון את אובי המפרק שלך כדי שלא יהיה רופף מדי.

בהצלחה 🙂