מציג את כל 12 התוצאות

טבעות כסף לגברים הפכו לאביזר נפוץ על גבול החובה היום לגברים ולא, זה ממש לא מחייב שהם יהיו נשואים. בכללי, תכשיטים לגברים הפכו לנושא של ממש כיוון שגברים החלו להבין את החשיבות בטוטאל לוק והחלו לענוד תכשיטים מכל הסוגים – שרשראות, צמידים וטבעות.

לגברים יש נטייה להעדיף תכשיטי כסף על פני תכשיטי זהב – על אך הפופלריות הגבוהה של הזהב הוא נחשב למיושן יותר ופחות טרנדי.

האתר Stern & Co  תמצאו מגוון רחב של טבעות לגברים במגוון סגנונות – חלקות, עם עיטרים ואפילו עם אבנים וכמובן בכל הצורות ובכל הגדלים.

טבעות כסף לגברים – היתרונות

אחד היתרנות הגדולים של טבעות כסף על פני הזהב הוא קודם כל המחיר. טבעות כסף נחשבות ליקרות הרבה פחות. העובדה שיש העדפה לטבעות כסף על פני זהב, בנוסף ליתרון במחיר הופך את הטבעות הללו לאטקרטיביים ממש.

יתרון נוסף הוא שכסף היא מתכת איכותית ולכן צבעה לא משתנה.

בנוסף, נחתם לענוד טבעות כסף בשגרה היומיומית – בין אם אנחנו רוצים לצאת לעבודה, לבילויי או לכל מקום שתבחרו – זה תמיד יתאים.

טבעות כסף שומרות על האיכות שלהם ואינם נשחקות בשימוש יומיומי.

איך בוחרים טבעת כסף לגבר?

הסגנון הוא הפקטור שקובע איזה סוג טבעת נבחר. ישנם סוגי טבעות בסגנונות שונים שיתאימו לגברים בסגנונות סטיילינג שונים. לאצבעות שונות מתאימות טבעות שונות ולכן חשוב להבין לפני הרכישה לאיזה אצבע נרצה את הטבעת (מלבד ההבדלים בגדלים שיש לקחת בחשבון).

לפני הקניה, צריך לחשוב אם אנחנו רוצים ללכת על טבעת מודנית, קלאסית, עם אבן, חלקה ולחשוב הם היא טבעת שעומדת בפני עצמה או שהיא מתווספת לטבעת נוספת.