מתנות לגבר – רעיונות למתנות מקוריות

צמיד גורמט אלגנטי לגבר מכסף 925

לקנות מתנה לגבר זאת לא תמיד משימה פשוטה, בכל זאת, המטרה תהיה למצוא מתנה שהינה מחד שימושית ומאידך גם מקורית – וכמובן, להימנע מלקנות לו מתנות אותן הוא כבר קיבל על ידיכם בשנים קודמות.
אם גם אתם נמצאים לפני הליך חיפושים של מתנות לגבר, להלן מספר רעיונות מקוריים אשר בכוחן להקל עליכם את מלאכת החיפוש:

תכשיטים לגברים

אם בעבר תכשיטים נחשבו כמתנה שיותר מתאימה לנשים, היום הזמנים השתנו וגם גברים רבים עונדים תכשיטים. כל מי שתר אחר תכשיטים לגברים עתיד לגלות מגוון רחב של סוגים, סגנונות וחומרים, כך שניתן להתאים את התכשיטים לסגנון ולאישיות של אותו גבר עבורו הם מיועדים.
תכשיטים לגברים מהווים כמתנה שיש לה יתרונות רבים ובין היתר, טווחי המחירים של התכשיטים הינם גבוהים במיוחד ויכולים להתחיל בעשרות שקלים ולהגיע למאות ולאלפים – כך שכל אחד יכול למצוא מתוך ההיצע תכשיטים בתקציב אותו הוא מייעד למטרה. 

גאדג’טים

מי שמחפש מתנות לגברים מקוריות ומיוחדות, יוכל למצוא מענה על דרישה זאת, תחת קטגוריית גאדג’טים. קטגוריה זאת כוללת מגוון רחב של מוצרים חדשניים ומיוחדים – כך שהסיכוי שלאותו אדם יש כבר את אותו המוצר, הוא נמוך עד אפסי (מה שיבטיח את נושא המקוריות). כמובן, שחשוב לבחור את הגאדג’טים בקפידה ולוודא שהם יהיו שימושיים ויתאימו לאותו הגבר עבורו הם מיועדים. 

משחקים

כן, מין הסתם גברים הם כבר לא ילדים, אבל למרות זאת, רבים מהם ודאי ישמחו לקבל משחקים. מי שתוהה לגבי משחקים אשר יכולים להתאים עבור גברים בטווח רחב של גילאים, ישמח לגלות שרשימת האפשרויות האופציונאליות הינה ארוכה יחסית ויכולה ולהתחיל ממתנות לתקציבים שאינם גבוהים קלפים, לוח שש בש או שח מט מהודר ולהגיע גם לדגם החדש ביותר של פלייסטיישן. 

חוויות

מתנות לגבר לא חייבות להיות בהכרח משהו מוחשי, הן גם יכולות להיות חוויות – כך שגברים רבים ישמחו לקבל מתנות כמו: נהיגת אקסטרים, סדנת יין, טיול טרקטורונים ואפילו שובר למסעדה טובה. לכן, אם לא מצאתם מתנה מקורית וייחודית, חוויה או כניסה לאטרקציה תהווה ללא כל ספק כאפשרות שכדאי לשקול אותה עבור אותה המתנה.  

נעליים 

נעלי גברים הם סוג של מתנה שהיא גם שימושית וגם מקורית. כאשר, ניתן לבחור בין נעלי ספורט, נעלי הליכה לטיולים, נעלי ספורט ורשימת האפשרויות עוד ארוכה – חשוב לדאוג ולהתאים את הבחירה לסגנון של הגבר עבורו הן מיועדות. 

מארזים

מארזים יכולים להוות כמתנה אופטימאלית עבור גברים, כאשר בין האפשרויות אותן ניתן למצוא בתוך קטגוריה זאת: מארזי יין, מארזי טיפוח ועוד שורה ארוכה של אפשרויות – אם מדובר בגבר שיש לו תחביב כלשהו אותו הוא מטפח, ניתן לחפש עבורו מארז אשר מתכתב עם תחביב זה – לדוגמא, מארז סכינים לחובבי בישול וכיוצא בזה.. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
דילוג לתוכן