בחירת טבעת האירוסין המושלמת

טבעת לאישה מכסף 925

אתם רגע לפני הצעת נישואין ורוצים לדעת איך לבחור את הטבעת המושלמת ?

הצעת נישואין היא אירוע מרגש ועוצמתי. אמנם חשוב להתכונן באופן יסודי ולחשוב על כל הפרטים, אבל הכי חשוב שתביאו את עצמיכם ותביעו אהבה, כל השאר הוא רק אמצעי. כדי ליצור את האווירה האידיאלית, חשבו איזה מקום אהובתכם אוהבת ומה ישמח אותה. כל אחת היא שונה וחשוב לדעת מה ישמח את האישה שלכם – אולי היא טיפוס שאוהב פשטות ואז תוכלו להסתפק בפינה קטנה בטבע ופיקניק עם יין משובח?, ואולי היא טיפוס שאוהב מחוות גדולות ואז תכינו לה שלט ענק עם בלונים בזמן צניחה חופשית?. כפי שאתם רואים, הדמיון חופשי והשמיים הם הגבול. עופו עם הרעיונות שלכם ותכינו לאישה היקרה לכם מכל הצעה בלתי נשכחת!.

איך תבחרו את הטבעת המושלמת? 

חשוב לשים לב לכמה קריטריונים

טעם

הקריטריון הכי חשוב בבחירת הטבעת הוא הטעם של ארוסתכם לעתיד. עשו בדיקה לפני דרך החברות, האימא, האחיות ובכל דרך אפשרית. כמו כן, תוכלו לבדוק מה הטעם שלה בתכשיטים, התחילו להסתכל על התכשיטים שלה וכך תוכלו לקלוע למה שהיא אוהבת. חשוב לציין שלא תמיד זו חייבת להיות הפתעה, אולי היא מעדיפה לגלות לכם מה היא רוצה בדיוק, גם זה בסדר גמור ולא יוריד מההתרגשות.

כסף

אחרי שהבנתם מה היא רוצה, מצאו טבעת תואמת לזה בסכום שאתם יכולים לעמוד בו. אמנם זה אירוע מרגש, אך לא שווה לחנוק את עצמיכם כלכלית בשביל זה. זוגות רבים נכנסו לחובות בגלל החתונה וזה לא מוצדק בשום אופן. נסו להגדיר מראש מה הסכום שאתם יכולים להקציב וחפשו בחנויות שיש להן טבעות אירוסין במחירים דומים. אל תדאגו, אפשר למצוא טבעות מדהימות בכל מחיר, הכסף לא קובע!

גודל הטבעת

הפרט האחרון הוא גודל הטבעת. תמיד אפשר לפנות להקטנה או הגדלה אחרי ההצעה, אך אפשר למנוע את זה. הסתכלו בטבעות שלה ונסו להבין את הגודל, ואם ממש חשוב לכם לדייק – תיקחו אחת ותפנו לחנות תכשיטים שתבדוק מה הגודל שלה. בנוסף, תוכלו לשאול חברות או אחיות, אולי הן יוכלו לסייע. פתרון נוסף הוא פשוט לשאול אותה, אם ההצעה היא לא הפתעה גמורה.

לסיום

הצעת נישואין היא חוויה מדהימה. הפרט הכי חשוב בה הוא הטבעת לכן חשוב לעשות הרבה שיעורי בית כדי לקלוע לטעם של ארוסתכם לעתיד. אפשר למצוא טבעות נישואין בכל הסוגים, הצבעים ומכל החומרים – זהב, כסף, נחושת ועוד. חשוב לשמור על ראש שפוי ולא לקנות טבעת במחיר שיכביד על הכיס שלכם, זו רק טבעת בסופו של דבר. אתם צועדים בפני דרך מדהימה והטבעת מסמלת את האחדות שלכם והאהבה השוכנת ביניכם. שיהיה במזל טוב, תיהנו מהחגיגות ובעיקר ממה שבא אחריהן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
דילוג לתוכן