איך להתאים בין תכשיט לבגד?

שרשרת צ'וקר כוכבים לאישה מכסף 925

אם אתן אוהבות להתלבש תמיד בצורה מדוקדקת ולהיראות תמיד במיטבכן, ויש לכן אהבה לתכשיטי כסף או עגילים מיוחדים, חשוב מאוד לוודא שקיימת התאמה מלאה בין התכשיט לבגד שלכן עד מנת להשיג את התוצאה המושלמת.

הכנו עבורכם מספק טיפים שיסייעו לכם לבחור ולהתאים את התכשיטים בצורה המושלמת לבגד שאותו החלטתן ללבוש.

בגדים כהים

לכל אחת מאיתנו יש את הבגדים הכהים בארון שאנחנו נוהגות ללבוש מפעם לפעם, אך ישנן נשים שמעדיפות בצורה מובהקת ללבוש בגדים כהים אשר נותנים לנו חזות אלגנטית ורשמית במיוחד. במקרים כאלה, מומלץ ללבוש תכשיטים בהירים וליצור ניגודיות מושלמת וכאן יש לכן אפשרות בחירה רחבה ומקיפה – זה יכול להיות עגילים ארוכים ונוצצים, צמיד טניס יוקרתי, שרשרת כסף וכדומה.

בגדים עם מחשוף

ישנם בגדים מסוימים אשר יעניקו לנו מראה של צוואר מוארך ולרוב בגדים אלה מגיעים עם מחשוף נאה. בחירת בגדים מסוג זה מדגישים ומעניקים תשומת לב גבוהה במיוחד לאזור הצוואר ולכן חשוב מאוד להתאים במקרה זה את התכשיט המתאים.

מומלץ לראות את קולקציית התכשיטים לאישה שלנו

במקרים בהם נבחר ללבוש בגדים חשופים יותר, כדאי מאוד לבחור בשרשרת קצרה יחסית או אפילו תכשיטים צמודי צוואר. במקרים רבים, שרשרת ארוכה לא תחמיא ולכן יש לשמור את התכשיטים הארוכים כאשר אנו לובשות בגדים עם מחשוף צנוע או ללא מחשוף כלל.

לאלו מכן שאוהבות מאוד תכשיטים ארוכים, ניתן ללפף את השרשרת מספר פעמים סביב הצוואר וכך לאפשר שימוש רחב יותר על מגוון רחב של בגדים.

לאלו מכן האוהבות תכשיטים עם נוכחות, ניתן לענוד עגילים גדולים או צמידים שגם הם מתאימים בצורה מעולה עם לבוש חושפני ככל שיהיה.

הקולקציה החורפית

על אף שהחורף בישראל הוא קצר יחסית, ראוי לתת את היחס לעונה זו ולתת את הדעת לשילובים אפשריים של תכשיטים בעונה זו. לאלו מכן האוהבת ללכת עם חולצות גולף, בעלי צווארון גבוה, מומלץ לשלב שרשרת ארוכה. ניתן גם להוסיף כמובן אקססוריז ופריטים נלווים כגון עגילים קטנים או צמודים אשר מתאימים ומשתלבים נהגדר עם ביגוד מסורבל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *