איך בוחרים תכשיטים?

צמיד גורמט אלגנטי לגבר מכסף 925

התכשיטים שאנחנו עונדים משדרגים במידה רבה את ההופעה שלנו למרות שהם לא גדולים מבחינת הגודל שלהם, עדיין יש להם הרבה מאוד משמעות והם אלו שבמקרים רבים נותנים את הטאץ’. אז כדי לקבל את התוצאה ואת המראה הרצוי, חשוב לבחור בחכמה את התכשיט המתאים לכל סיטואציה, בגד או אירוע.

התאמה נכונה של התכשיט – זה הסוד

אז יש מספר פרמטרים אשר עליהם יש לתת את הדעת כאשר באים לבחור את התכשיט הרצוי.

  • התאמה לסגנון הלקוח – לכל אחד יש את הסגנון האישי שלו. יש כאלה שאוהבים תכשיטים עדינים ויש מי שמעדיף אץ הסגנון הגס. יש מי שמתאים לו תכשיטים ממתכות אצילות ויש כאלה שאוהבים את הסגנון הפראי, את הפלסטיק ואת הנועז. חשוב להתאים לכל לקוח את הסגנון המתאים לו כדי שהתכשיט אכן יהלום אותו.
  • התאמה לצבעי הבגדים – חשוב תמיד להתאים את התכשיט בהתאם לצבעי הבגד. כך התכשיט יקבל את הבמה שלו וייראה היטב. אם אין התאמה לצבעי הבגד התכשיט ייבלע.
  • התאמה לאפשרות הכספית – תכשיטים קיימים בטווח רחב מאוד של מחירים. החל משקלים בודדים לתכשיטים מחומרים זולים וכלה באלפי שקלים עבור תכשיטים יקרים הכוללים יהלומים ואבני חן.

ברור שאת הבחירה של התכשיט אתם אמורים לעשות בהתאם ליכולת הכלכלית ולמחיר שאתם רוצים ויכולים לשלם עליו.

שומרים על התכשיטים

חשוב לדעת כי תכשיטים צריכים הגנה כדי לשמור על המראה שלהם ועל הצבעים שלהם. הדברים אשר עליהם יש לתת את הדעת הם –

הפרדה של צבעים – אף פעם אל תאחסנו את כל התכשיטים שלכם יחד. מיינו אותם על פי צבעים ושמרו את הזהב הצהוב בנפרד מהזהב הלבן ואת התכשיטים המשובצים בנפרד מהאחרים.

הרחיקו מבשמים ותכשירי קוסמטיקה שונים – חשוב להרחיק את התכשיטים ממגע עם בשמים ושאר תכשירים קוסמטיים. גם אם מדובר בתכשיר שמפו ללא מלחים, עדיין לא תוכלו להיות בטוחים שזה לא יפגע בתכשיטים שלכם. על כן, הקפידו על כך בכל מקרה.

איפה קונים תכשיטים?

כאשר מדובר בתכשיטים זולים, הדילמה היא לא ממש קשה. אנחנו לא כל כך חוששים למהות התכשיטים ולחומרים מהם הם מיוצרים היות ובכל מקרה מדובר בתכשיט שהוא לא יקר. אך כאשר מדובר בתכשיטים יקרים העשויים זהב או כסף, ברור שיש לתת את הדעת על המקום בו קונים את התכשיט. אי אפשר לסמוך על כל מי שפותח דוכן ומוכר תכשיטים מתוך הבטחה שאלו תכשיטי זהב אמיתיים.

על כן, הדבר הכי נכון הוא לפנות לחנות מוכרת, חנות מסודרת שלא נעלמת כל יום למקום אחר וכזו שאפשר לתת בה אימון. רק במקום כזה תוכלו אכן להיות בטוחים כי תקבלו את המענה המדוייק והנכון לכם.

אז שימו לב לבחור נכון את התכשיטים וגם לשמור עליהם היטב. כך תיהנו מהם לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
דילוג לתוכן